WhatsApp: #
Tıkla Dinle

Hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

Müziğin gücü yadsınamaz. Müziğin insan üzerindeki etkisi ise tahmin edilenden daha fazladır… İyi ve kaliteli müzik insanın içindeki duyguları harekete geçirir. İyi ve Kaliteli müzik, yaşamı daha keyifli hale getirir. Müzik, insan yaşamında olumlu etkiler bırakır.

Dedemin Radyosu’nun amacı, “iyi ve kaliteli müzik” yayınlayarak dinleyicilerine sevgiyi ve esenliği aktarmaktır.

Yıllardır, kılı kırk yararak, özenle, dinleyicilerimiz için temiz ve esenlik veren tınılar, müzik parçaları seçiyor ve yine siz değerli dinleyicilerimizin beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

Var olduğumuz sürece bu huzurlu ve kaliteli müziğin sürekliliğini sağlamaya çalışacağız.

Her gün canlı olarak haber programları ve diğer canlı yayın programlarımızı yayınlamaktayız. Bununla birlikte internet yayınımızla da içeriklerimizi zenginleştiriyoruz.

 Farklı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Aynı zamanda yayınladığımız özel programlarımızla da sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.

 

Dedemin Radyosu’nun diğer bir misyonu ise renkliliğin, çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusu olmaktır. Her yaş gurubundan, her kesimden insanın dinlemekten zevk aldığı Dedemin Radyosu, sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır…

 

Umarız Dedemin Radyosu’nu keşfetmek ve Dedemin Radyosu’nda kalmak için sizin de yeterince nedeniniz vardır…

 

Bizler her daim burada, Dedemin Radyosu’da sizleri bekliyor olacağız…

 

Dedemin Radyosu Genel Müdürü

Birtan Fırat


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
#
Copyright © 2021 SinirsizHost.Com-BahtFm - Aşıkların Buluştuğu Tek Nokta -  WEB TASARIM